Rekrutacja do klas siódmych dwujęzycznych

W związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym COVID-19 na najbliższym posiedzeniu Kolegium Prezydenta w dniu 21.04 zostało podjęte zarządzenie zmieniające terminy rekrutacji do klas dwujęzycznych. W związku z powyższym przesyłamy Państwu kilka bardzo ważnych informacji związanych z rekrutacją:

Szóstoklasisto …

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni informuje zainteresowanych szóstoklasistów, że od 01 kwienia 2019 r.

rozpoczynamy nabór

do klas siódmych dwujęzycznych z językiem francuskim.

Język francuski oraz przedmioty nauczane dwujęzyczne będą realizowane przez nauczycieli z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni.

Zostaje wydłużony termin składania wniosku o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego aż do 29 maja 2020r.

♦ ♦ ♦

Wnioski należy składać mailowo w formie zdjęć lub skanów (sekretariat@sp26gdynia.pl / sekretariat@sp26.edu.gdynia.pl)

w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni przy ul. Tatrzańska 40.

♦ ♦ ♦

Jeśli nie mają Państwo możliwości wysłania wniosku mailowo prosimy o kontakt telefoniczny 58 620 66 64 – sekretariat.

♦ ♦ ♦

W dniu 24 czerwca br. o godz. 15.00 odbędzie się w budynku II LO przy ul. Wolności 22 B test predyspozycji językowych.

Na test należy zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz przybory do pisania.

Chętnych serdecznie zapraszamy.

Wniosek o klasę dwujęzyczną