Nasze sukcesy

Róża Ekologii 2018 dla SP 26 i Gimnazjum nr 2

Róża Ekologii 2018 dla SP 26 i Gimnazjum nr 2

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła w dniu dzisiejszym została uhonorowana Różą Ekologii. Tak prestiżową nagrodę otrzymaliśmy za wybitne osiągnięcia w obszarze ochrony środowiska, w tym szczególnie w zakresie edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin-członków KZG „Doliny Redy i Chylonki”.  

Konkurs Piosenki Religijnej

Konkurs Piosenki Religijnej

Wczoraj, w naszej szkole, odbył się Konkurs Piosenki Religijnej. Wszystkie dziewczynki z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały najpiękniejsze i najbardziej znane piosenki o Bogu. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, ale po naradach wytypowano zwycięzców: I miejsce – Karolina Krasowska, Emilia Adamczyk, Martyna Barańska (5b) – „Ballada […]

Czytaj więcej

My Town – nagroda dla Mai

My Town – nagroda dla Mai

W dniu dzisiejszym Maja Pniewska (6b) odebrała nagrodę na zajęcie I miejsca w II Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego. Maja, oprócz dyplomu i książek, otrzymała słuchawki i materiały plastyczne. Serdecznie gratulujemy!!!    

„Europa to my” – wyniki konkursu

„Europa to my” – wyniki konkursu

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła zajęła III miejsce w konkursie „Europa to my” organizowanym dla szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego przez Biuro Jarosława Wałęsy.  

Sukces Adasia z 1A

Sukces Adasia z 1A

Miło nam poinformować , że uczeń klasy 1A –  Adaś Niedzielski- zdobył nagrodę specjalną za pracę plastyczną poświęconą Marynarce Wojennej w międzyszkolnym konkursie plastycznym dla klas 1-3 „Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców”. Mamy za sobą emocjonujący moment, kiedy to przybyli do klasy przedstawiciele organizatorów konkursu […]

Czytaj więcej

Konkurs ZAGADKUS – wyniki

Konkurs ZAGADKUS – wyniki

W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole uczniów, którzy wzięli udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Zagadkus”. W tym roku uczniowie rywalizowali między sobą w następujących kategoriach: historia, przyroda, język angielski, matematyka i język polski. Wyniki konkursu prezentują się następująco: I miejsce – […]

Czytaj więcej

Konkurs Matematyczny MUSZELKA – wyniki

Konkurs Matematyczny MUSZELKA – wyniki

Miło nam poinformować że w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Muszelka organizowanym pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Joanna Makowska z klasy 6b zajęła 2 miejsce, Jan Parol z klasy 5b zajął 4 miejsce.   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!  

„Odkrywam Gdynię” – wyróżnienie

„Odkrywam Gdynię” – wyróżnienie

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2a Tymoteusz Narajczyk, otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Odkrywam Gdynię”. Gratulujemy sukcesu, tym bardziej, że Tymek już drugi raz został wyróżniony przez organizatorów konkursu.

Międzyszkolne Mistrzostwa w Grach Logicznych

Międzyszkolne Mistrzostwa w Grach Logicznych

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Joanna Makowska (kl.6 b), Dorota Szymańska (kl.5a), Jan Parol, Stanisław Gronowski (kl.5b) zajęła 3 miejsce w IV Międzyszkolnych Mistrzostwach w Grach Logicznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 10. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!