Konkursy

Sukces w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Uczniowie naszej szkoły – Szymon Kukiełka i Zuzanna Matwiejczyk – odnieśli ogromny sukces w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Polskę Niepodległą zilustruje jak najpiękniej”. Szymon zajął II miejsce, natomiast Zuzia otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Gdyńskie Opowieści Literackie

Julia Bała, Nicola Kotlińska, Jagna Rosińska i Szymon Kukiełka wzięli udział w konkursie Gdyńskie Opowieści Literackie. Młodzi pisarze napisali własne opowiadania (na temat znanych miejsc w Gdyni), które zostały wydane w formie zbiorczej książeczki. Jeden egzemplarz zostanie przekazany do szkolnej biblioteki. Zapraszamy do czytania. 🙂

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej

Nasi uczniowie dumnie reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej. Z wielką przyjemnością informujemy, że dziewczyny zajęły II miejsce a drużyna męska uplasowała się na III miejscu. Serdecznie gratulujemy!!!

Liga lekkoatletyczna

W kolejnym rzucie Ligi Lekkoatletycznej uczeń klasy III c Gimnazjum Iwo Czartowski zajął 3 miejsce w pchnięciu piłką lekarską Gratulacje 🙂

Rejonowe rozgrywki w siatkówkę

Uczniowie klas III Gimnazjum, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w rejonowych rozgrywkach w piłkę siatkową -Gdynia Śródmieście III miejsce 🙂 Gratulacje:)

Laureaci konkursu „Gdynia moje miasto – okno na świat”

Nasi ósmoklasiści reprezentowali szkołę w Konkursie Recytacji i Poezji Śpiewanej „Gdynia moje miasto – okno na świat”. Konkurs odbył się 30 stycznia 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni. Brali w nim udział uczniowie z kilkunastu szkół. Rywalizacja była ogromna, […]

Uczniowie klas czwartych wzięli dziś udział w Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie. Reprezentacje klas zajęły V miejsce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

Nagrody w konkursie „Gdynia miasto znad morza”

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni zorganizował II edycję konkursu Gdyńskie Wierszowanie „Gdynia miasto znad morza”. Na konkurs wpłynęły 82 prace z aż 18 szkół podstawowych i przedszkoli gdyńskich. Uczennice naszej szkoły znalazły się w gronie laureatów konkursu. Miło nam poinformować, iż w kategorii 8-12 lat […]

Uczniowie naszej szkoły godnie i z wielką dumą reprezentowali naszą szkołę z Mistrzostwach Rejonu Śródmieście w piłce siatkowej. Miło nam przekazać Państwu informację, iż chłopaki w turnieju zajęli III miejsce. Wielkie gratulacje!!!