Aktualności

Świetlicowe kalambury

Świetlicowe kalambury

Jak wesoło spędzić czas w świetlicy? Można wspólnie bawić się w kalambury. Dzieci taką zabawą były zachwycone. Nie tylko fantastycznie odgadywały zagadki, ale również bardzo dokładnie pokazywały różne postacie z bajek i zawody. Świetna zabawa i dużo śmiechu!!!

Papierowe dynie

Papierowe dynie

Nasi uczniowie, którzy poniedziałkowe popołudnie spędzali w świetlicy szkolnej, mieli okazję wziąć udział w zajęciach plastycznych i wykonać papierowe dynie. Ze względu na to, iż w przyszłym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Dyni, zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę. Wszystkie piękne dynie stały się ozdobą naszej […]

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły

Bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły

Bardzo często przypominamy naszym uczniom, jak powinna wyglądać bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z linkiem, pod którym znajdą Państwo najważniejsze zasady dotyczące noszenia odblasków oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. Bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły

Udział 5a w biegu charytatywnym

Udział 5a w biegu charytatywnym

Bieg charytatywny dla Pauliny i Konrada 🏃‍♂️🏃‍♀️ Klasy 5a nie mogło tam zabraknąć. Kondycja dobra, uśmiechy na twarzy i pomoc w sercach.

Piłka ręczna – lekcja pokazowa

Piłka ręczna – lekcja pokazowa

Klasy 2a i 5a miały zaszczyt uczestniczyć w lekcji pokazowej z piłki ręcznej. Zawodniczki z Gdyńskiego Towarzystwa Piłki Ręcznej zaprezentowały naszym uczniom swoje umiejętności oraz uczyły podstawowych zasad gry.